Chcesz, aby na Ursynowie powstały nowe pasy rowerowe, a przejścia dla pieszych stały się bezpieczne? Teraz możesz mieć na to realny wpływ. Szukamy osób, które pomogą nam wypromować projekt do ursynowskiego budżetu partycypacyjnego. Liczymy na Twoją pomoc!

To sytuacja wyjątkowa: pierwszy raz nie od urzędników, ale od mieszkańców zależy jakość infrastruktury rowerowej w dzielnicy. Złożony przez nas projekt Bezpieczne przejścia dla pieszych i pasy rowerowe na wybranych ulicach Ursynowa [zobacz >>>] przeszedł weryfikację formalną oraz - z bardzo dobrym wynikiem – etap preselekcji. Teraz wszystko w rękach mieszkańców, którzy w dniach 20-30 czerwca będą głosować na projekty.

Chcemy im pomóc podjąć dobry wybór – sprawić, by jak najwięcej osób dowiedziało się o naszym projekcie i przekonać ich, że na nim skorzystają. Potrzebujemy Twojej pomocy! Jeżeli masz choć odrobinę czasu, którą chciałbyś / chciałabyś przeznaczyć na to, by wspólnie z nami nagłośnić ten projekt – przyjdź na organizowane przez nas spotkanie.

Spotykamy się 29 maja (czwartek) o godz. 18.00 w le petit cafe, ul. Żabińskiego 16a (przy stacji metra Natolin).

Organizatorzy: Ursynowska Grupa Rowerowa, Stowarzyszenie Zielone Mazowsze.

Jeśli ten termin masz już zajęty, a chciałbyś się włączyć w nasze działania, daj znać: biuro@zm.org.pl

Informacje o rowerowych i pieszych projektach w innych dzielnicach można znaleźć na stronie: budzet.zm.org.pl