Dzięki przeprowadzonym przez Zielone Mazowsze badaniom frekwencji oraz blokadzie torów przez mieszkańców, od nowa został ułożony rozkład jazdy pociągów na linii Tłuszcz - Wyszków - Ostrołęka (w pierwotnej wersji nie zapewniający możliwości dojazdu do szkoły czy pracy).

Poniżej przedstawiamy nowy rozkład jazdy, wraz ze skomunikowaniami w Tłuszczu na pociągi do Warszawy. Nie pokazano pociągów w relacji Wyszków-Tłuszcz-(Warszawa Wileńska). Oznaczenia "Pn-Pt" dotyczą skomunikowań do Warszawy, a nie pociągów na trasie Tłuszcz-Ostrołęka.

stacja \ nr poc. 70320 70322 7032 70326 70328 70330
Ostrołęka 03:54 06:09 07:53 12:19 15:46 20:30
Gierwaty 04:05 06:20 08:04 12:30 15:57 20:41
Goworowo 04:14 06:29 08:13 12:39 16:06 20:51
Pasieki 04:24 06:39 08:27 12:49 16:16 21:06
Prabuty Góry 04:32 06:47 08:36 12:57 16:24 21:14
Przetycz 04:39 06:54 08:42 13:04 16:31 21:21
Zygmuntowo Maz. 04:45 07:00 08:48 13:10 16:37 21:27
Dalekie 04:51 07:06 08:55 13:16 16:43 21:33
Leszczydół 04:57 07:12 09:00 13:22 16:49 21:39
Wyszków 05:04 07:19 09:07 13:29 16:59 22:04
Rybienko 05:08 07:23 09:10 13:33 17:03 22:08
Lucynów 05:12 07:27 09:14 13:37 17:07 22:12
Mostówka 05:17 07:36 09:19 13:42 17:12 22:17
Grzegorzewo 05:22 07:41 09:24 13:47 17:16 22:22
Jarzębia Łąka 05:26 07:45 09:28 13:51 17:20 22:26
Tłuszcz p 05:32 07:51 09:34 13:57 17:26 22:32
skomunikowania Pn-Nd Pn-Pt - Pn-Nd Pn-Nd -
Tłuszcz o 05:35 08:05 - 14:00 17:30 -
Warszawa Wileńska p 06:23 08:53 - 14:48 18:18 -
stacja \ nr poc. 70321 70323 70325 70327 70329 70331
Warszawa Wileńska o 06:20 09:10 13:10 15:35 19:00 21:40
Tłuszcz p 07:14 10:04 14:04 16:28 19:54 22:34
skomunikowania Pn-Pt Pn-Pt Pn-Nd Pn-Nd Pn-Pt Pn-Nd
Tłuszcz o 07:20 10:07 14:27 16:30 19:57 22:42
Jarzębia Łąka 07:25 10:12 14:32 16:35 20:02 22:47
Grzegorzewo 07:29 10:16 14:36 16:39 20:06 22:51
Mostówka 07:34 10:21 14:41 16:44 20:11 22:56
Lucynów 07:39 10:26 14:46 16:49 20:16 23:01
Rybienko 07:43 10:30 14:50 16:53 20:20 23:05
Wyszków 07:47 10:35 14:55 16:58 20:25 23:10
Leszczydół 07:54 10:41 15:01 17:04 20:31 23:16
Dalekie 07:59 10:47 15:07 17:10 20:37 23:22
Zygmuntowo Maz. 08:06 10:53 15:13 17:16 20:43 23:28
Przetycz 08:12 10:59 15:19 17:22 20:49 23:34
Prabuty Góry 08:18 11:06 15:26 17:29 20:56 23:41
Pasieki 08:26 11:14 15:34 17:37 21:04 23:49
Goworowo 08:36 11:24 15:44 17:47 21:14 23:59
Gierwaty 08:45 11:33 15:59 17:56 21:23 00:08
Ostrołęka 08:57 11:45 16:10 18:08 21:35 00:20

Zachęcamy do korzystania z nowej oferty i życzymy przyjemnej podróży,

Centrum Zrównoważonego Transportu